کیک و کلوچه صادراتی در بسته بندی های فانتزی!

شفاف بودن در مورد محبوب ترین انواع کیک و کلوچه صادراتی تنها چیزی نیست که برای ایجاد بهترین دستور پخت نیاز دارید، به همین دلیل است که ما ایده هایی را ایجاد کرده ایم که برای دستیابی به یک ایده استثنایی برای شما بسیار مفید است.

با اندازه گیری ها آشنا شوید
برخلاف دستور العمل های غذاهای سنتی، شرایط اندازه گیری مانند 1 فنجان یا 2 قاشق غذاخوری در شیرینی پزی مفید نیست، اندازه گیری بر حسب گرم اغلب بیشتر برای جلوگیری از ناراحتی هنگام تهیه دستور غذا استفاده می شود.

مراقب دمای فر خود باشید
کوکی ها را سوزانده اید؟ بیایید، ما می دانیم که بله، تا حد امکان نوع فری را که برای تعیین درست دما یا نوع پخت برای تهیه نوع کیک مورد علاقه خود استفاده می کنید، بشناسید.

کیک و کلوچه

دستور العمل های خود را در لحظه تنظیم کنید
می توانید دسرهایی درست کنید که برای زمستان مناسب هستند، مانند؛ بیسکویت شیر ​​تغلیظ شده، فندق و کشمش یا برای تابستان مانند؛ پودینگ لیمو سرد

به زیبایی شناسی احترام بگذارید
می توانید چند ترفند خلاقانه را در دستور پخت و تزیین بگنجانید، دسرهایی که معمولا مردم انتخاب می کنند بیشتر با تاثیر بصری آنها مشخص می شود.

سنت را حفظ کند
هرگز ذائقه خود را برای آن دستور العمل های خاص شناخته شده ای که از طریق نسل ها از مادربزرگ به مادر و از مادر به دختر منتقل می شود، از دست ندهید.

دسرها را با کمک کوچولوها در خانه تهیه کنید
برای کوچولوها، شیرینی ها و انواع کیک ها دروازه ای به دنیای باورنکردنی آشپزی هستند.

نان جنوا
رب بادام، آب، نشاسته ذرت، تخم مرغ، شکر… بسیار نرم، این بیسکویت را می توان به صورت گرد درآورید و مانند تمشک معروف کریستف میچالاک به عنوان دسر سرو کرد. بله، ما هم طعم خوبی خواهیم داشت!

در Hubert Cloix، ما (البته) از طرفداران سرسخت شیرینی هستیم. کوکی ها، شکلات ها، خامه ها… شما نمی توانید برای مدت طولانی در برابر ندای شکر مقاومت کنید.

بنابراین، لزوماً، هدف ما این است که ماشین‌هایی که مفهوم‌سازی می‌کنیم به نانوایان، شیرینی‌پزها، شکلات‌سازان، بستنی‌سازان کمک کنند تا بهترین محصولات ممکن را بسازند… ما می خواهیم دوباره امتحان کنیم!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.