کودکی لوبیا چیتی را خام مصرف می کند

1 قوطی گوجه فرنگی خرد شده، ½ قاشق چایخوری پودر چیلی و 1 قاشق چایخوری زیره سبز شده را اضافه کنید.

لوبیاها را یک شب خیس کنید: لوبیاها را در یک کاسه یا قابلمه بزرگ بریزید. الک کنید و سنگ های کوچکی که ممکن است وجود داشته باشد را انتخاب کنید. روی لوبیاها را با آب بپوشانید (حداقل 3 اینچ روی لوبیاها) و بگذارید یک شب روی پیشخوان بماند.

اگر فراموش کردید لوبیاها را خیس کنید (این اتفاق می افتد!) از روش خیساندن سریع استفاده کنید، لوبیا را آبکش کرده و آبکشی کنید. در یک قابلمه بزرگ با کف سنگین با درب قرار دهید.

در صورت استفاده، پیاز، سیر، هالاپینو، گشنیز و ژامبون را اضافه کنید، ادویه جات را اضافه کنید (اگر آن نسخه را درست می کنید، این زمان اضافه کردن گوجه فرنگی و ادویه مکزیکی است). در صورت استفاده، آب مرغ را اضافه کنید و با آب به اندازه ای پر کنید که حداقل 2 اینچ لوبیا را با آب بپوشاند.
درب قابلمه را بگذارید و روی حرارت متوسط رو به بالا گرم کنید، لوبیاها را 1 دقیقه بجوشانید سپس حرارت را کم کنید، 2-4 ساعت یا تا زمانی که لوبیاها نرم شوند بجوشانید.

برای روش خیساندن سریع لوبیاها را آبکشی کرده و آبکش کنید، به قابلمه اضافه کنید و با حداقل 3 اینچ آب بپوشانید، روی آن را بپوشانید و حرارت را زیاد کنید و به مدت 1 دقیقه روی حرارت بگذارید تا بجوشد. از روی حرارت بردارید و بگذارید به مدت 1 ساعت خیس بخورد. سپس آبکش کرده و با دستور ادامه دهید.
برای آهسته پز، دستورالعمل های نوشته شده را دنبال کنید، اما به جای قابلمه روی اجاق، حبوبات را به آرام پز خود اضافه کنید. حدود 3 تا 4 ساعت یا تا زمانی که نرم شوند با حرارت زیاد بپزید.حتما قبل از از قیمت لوبیا چیتی اطلاع داشته باشید.

برای Instant Pot، همه مواد را به قابلمه Instant Pot اضافه کنید. درب و دریچه را ببندید و قفل کنید. برای لوبیاهای خیس نشده به مدت 25 تا 30 دقیقه و برای لوبیاهای خیس شده 8 تا 10 دقیقه با فشار بالا بپزید. قبل از برداشتن درب، اجازه دهید فشار به طور طبیعی آزاد شود.

  • منابع:
  1. THE BEST EASY PINTO BEANS RECIPE

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.