کاپشن گورتکس اصل با صفحه نمایشگر 13 اینچی!

اگر اولین پست در مورد کاپشن گورتکس اصل را دیدید، حتماً با نام هایی مانند کامیون، بمب افکن یا مربی آشنا هستید، اما در این مورد آنها مدل های کت هستند.

یعنی بیشتر به طراحی اشاره می کنیم، اکنون بحث در مورد انواع دسته‌ها، که می‌توانند مدل‌های مختلفی را در بر گیرند، زیرا کت‌های مردانه را بر اساس شباهت‌هایشان دسته‌بندی می‌کنند، که مثلاً می‌تواند حجم، پارچه یا هدف باشد.

رایج ترین دسته ها (یا انواع) کت های مردانه
1 – کت های جین

همه کت کلاسیک کامیون‌دار را می‌شناسند، اما این تنها کت جین موجود نیست، ما هم مدل‌های اصلی و هم تفسیرهای مجدد از کلاسیک‌های معمولاً از جناغ، نایلون یا چرم داریم.

اما آیا جین جنس کت نیست و رده آن نیست؟ کم و بیش… من آن را یک دسته می دانم زیرا کت جین، حتی زمانی که نسخه ای از یک لباس ورزشی باشد، در نهایت یک هوای کاملا شهری به خود می گیرد.

2 – ژاکت پف دار

یک فرمت کت پافری بسیار ابتدایی (تصویر) وجود دارد که به طور مداوم در اطراف، بدون جزئیات زیاد، فقط با دو جیب کناری دیده می شود.

 

کاپشن گورتکس اصل

با این حال، ژاکت پفکی به هر نوع ژاکتی گفته می شود که درزهای افقی لحافی دارد، جوانه هایی را تشکیل می دهد که به قطعه حجم بیشتری می دهد و در برابر سرما محافظت بیشتری می کند، زیرا اینها لباس هایی با لایه ای از عایق حرارتی هستند که اغلب از پر ساخته شده اند و همچنین محکم هستند.

ژاکت‌های پفی در بیشتر موارد نایلونی هستند، اما انواعی از پارچه‌های جیر، پوست گوساله، پارچه جناغی و پنبه‌ای دارند.

اطلاعات بیشتر در مورد کت های پفی

3- کاپشن چرم

درست مانند کت های جین، با کت های چرمی موادی داریم که استایل آن را تغییر می دهد، حتی اگر نسخه ای از لباس های کلاسیک مردانه باشد.

چرم همیشه آن حس رادیکال یا سرکش را می دهد و کسانی که ژاکتی مانند این را انتخاب می کنند به ندرت صلاحیت کامل یا ظاهری بسیار رسمی را می خواهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.