کاهش قیمت سرامیک جی تکنیک باعث ورشکستگی تولیدی کننده ها شد!

در سال 2019 بزرگتر بهتر است، همانطور که قبلاً گفتیم، فرمت بزرگ در مد است و به ابعاد 60 در 180 سانتی متر می رسد. در مورد شکل، هندسه به شدت ضربه می زند، با تقلید موزاییک بسیار وجود دارد.

به طور خلاصه، امروزه با کف سرامیک جی تکنیک می توانید به لطف پیشرفت های بزرگ در این بخش، به طرح، رنگ، شکل و سبک دلخواه خود برسید. برای بازسازی کف خود، سرامیک متحد عالی شما خواهد بود.

اگر هنوز در مورد سبکی که برای هر اتاق در خانه خود می خواهید مشخص نیستید، از شما دعوت می کنیم تا وب سایت ما را مرور کنید و از محیط های مختلف بهترین تولید کنندگان سرامیک موجود در بازار الهام بگیرید، اینجا را کلیک کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که ما در Terrapilar نه تنها فروشنده هستیم، بلکه مشاوران فنی خبره ای هستیم که در طول فرآیند تصمیم گیری به شما کمک می کنند و در انتخاب، قرار دادن محصول و طراحی اتاقتان به شما مشاوره می دهند.ما یک ابزار طراحی سه بعدی داریم که این کار را انجام می دهد.

این به شما این امکان را می دهد که خانه خود را قبل از ساختن آن ببینید. ما در دفاتر خود در آلیکانته و منطقه مورسیا منتظر شما هستیم.

سرامیک

از همین پشتیبانی برای تغییرات متوالی طرح ها و قالب ها استفاده می شود. ما برای تغییرات بی نهایت پایه یکسانی داریم. به عنوان مثال، برای هتل ها، که تمایل به تجدید زیبایی شناسی دارند.

روشی آسان برای جایگزینی سرامیک و بدون آسیب.
عالی در محیط های نمایشگاهی و نمایشگاهی. به دلیل سهولت در مونتاژ و جداسازی می تواند به یک نقطه صرفه جویی عالی و بدون عارضه تبدیل شود.
امکان دیوارهای “تکنولوژیکی”. سنسورهایی با انرژی مغناطیسی وجود دارد، و اگرچه هنوز چیزی برای این تکنیک ساخت و ساز ایجاد نشده است، آینده روشن است.
همانطور که دیدیم، نصب کاشی ها با چسبندگی مغناطیسی مزایای محسوسی نسبت به سیستم سنتی بدون نیاز به عملیات مخرب برای حذف، تغییر هر قطعه یا جایگزینی یک روکش کامل فراهم می کند.

علاوه بر این، قطعات احتمالی حذف شده در یک اصلاح می توانند در مکان دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرند، زیرا آسیبی ندیده و ویژگی های عملکردی خود را حفظ می کنند. ما قطعا آن را به لیست مصالح ساختمانی نوآورانه خود اضافه خواهیم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.