کارخانه تولید زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم ساینادو

کارخانه تولید زیرانداز مسافرتی با چند خط تولید در اصفهان وجود دارد. تولید زیرانداز مسافرتی در اصفهان و در شرکت ساینادو با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال تولید می شود. این شرکت در زمینه تولید زیرانداز در سایزهای مختلف , انواع چرخ خرید , انواع صندلی و ساک حمل غذای فویل دار و… طی چندین سال متوالی فعالیت داشته و جز بزرگترین تولید کنندگان در این صنعت می باشد.

لذا شما دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد مشاوره و فروش ما تماس حاصل فرمایید. همچنین از این طریق لیست قیمت محصولات ما را مشاهده نمایید.

 

کارخانه تولید زیرانداز

 

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت عالی باشه سالم و سلامت پر از انرژی باشی.

تولید و فروش زیرانداز

کارخانه تولید زیرانداز مسافرتی بیشتر در اصفهان می باشد چون تولید کننده های پارچه و تکمیل پارچه و دوزنده های آن بیشتر در اصفهان فعالیت می کنند.

انواع زیرانداز را شما می توانید با انواع کیفیت هم برای صادرات و هم برای مصرف داخل از گروه تولیدی ساینادو با قیمت رقابتی بخواهید.

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم به صورت عمده بشرح زیر می باشد.

زیرانداز 4 یاردی 33000 تومان

زیرانداز 6 یاردی 46000 تومان

زیرانداز 9 یاردی 65000 تومان

لازم به ذکر است که قیمت های فوق با نوسانات بازار تغییر می کنند.

همچنین نکته دیگر ابعاد زیرانداز می باشد که متاسفانه ابعاد عرف موجود در بازار هیچکدام واقعی نبوده و کمتر می باشد.

به طور مثال زیرانداز 4 یاردی حدود 3 متر مربع می باشد. در حالیکه 4 یارد می شود حدود 3.7 متر مربع.

همجنین زیرانداز 6 یاردی حدود 5 متر مربع می باشد در حالیکه 6یارد می شود 5.6 متر مربع.

و نیز زیرانداز 9 یاردی حدود 7 متر مربع می باشد در حالیکه 7 یارد می شود 8.1 متر مربع.

البته قیمت زیرانداز مسافرتی 12 متری هم قابل محاسبه بوده که با توجه به نوع درخواست مشتری متفاوت می باشد.

البته به نظر می رسد یکی از دلایل این عرف اشتباه کم شدن قدرت خرید در بازار و اجبار تولید کننده به تولید با قیمت کمتر می باشد.

 

تولید و پخش زیرانداز

اصفهان به دلیل قطب تولید زیرانداز مسافرتی مخصوصا زیرانداز مسافرتی با پارچه جاجیم یکی از بازارهای بزرگ این محصول نیز حساب می شود. در شهر اصفهان چند مرکز فروش وجود دارد که عبارتند از :

 • خیابان عبدالرزاق
 • خیابان کمال
 • خیابان آتشگاه سه راهی درچه

در این مراکز فروش عمده پخش کننده های زیرانداز وجود دارند . البته در جاهای دیگر شهر نیز فروشگاه هایی در این زمینه هستند ولی بیشتر در این مناطق شهرت بیشتری جهت پخش پلاستیک وجود دارد.

در شهرک صنعتی جی بیشتر تولیدی زیرانداز حصیری وجود دارد. همچنین در شهرک صنعتی علویجه هم بیشتر تولیدی حصیر پلاستیکی وجود دارد.

قیمت زیرانداز کوهنوردی نیز بسته به کیفیت و وزن های تولیدی متفاوت می باشد.

شما می توانید شخصا به مکان های ذکر شده مراجعه کنید و جهت خرید زیرانداز اقدام نمایید و یا اینکه با تولیدی ساینادو تماس گرفته و مستقیم از تولید کننده خرید کنید.

کارخانه تولید زیرانداز

کارخانه تولید زیرانداز

همانطور که می دانید در کارخانه تولید زیرانداز پارچه جاجیم تولید می شود. بنابراین در ابتدا نخ آن از کارخانه های نخ سازی تهیه شده و پس از چله پیچی شرو ع به بافت آن با دستگاه های بافندگی می کنند. جالب است بدانید که در چله پیچش می توانند از 250 رنگ مختلف استفاده کنند .تمام رنگهای بکار رفته در چله همان رنگهایی هستند که شما در پارچه نهایی می بینید . در بافت پارچه از طرح ها و رنگ های متنوعی جهت هرچه زیباتر شدن کار استفاده می کنند.

پس از بافت پارچه در متراژهای حدود 150 متر آنها را جدا کرده و انبار می کنند. سپس پارچه های بافته شده را به کارگاه لمینت کاری ارسال می کنند.

در کارگاه لمینت کاری پارچه هایی به نام اسپان باند را به پارچه های بافته شده جاجیم به وسیله حرارت متصل می کنند. و در ابعاد دقیق به صورت رول برش می زنند.

بدین ترتیب محصول نهایی زیر انداز پارچه جاجیم جهت تهیه زیرانداز و کیف و … آماده استفاده می باشد.

 

تولید انواع زیرانداز

کارخانه تولید زیرانداز قادر است چند نوع زیرانداز به بازار عرضه کند :

 • زیرانداز پارچه جاجیم
 • زیرانداز پارچه جاجیم ضد آب
 • زیرانداز حصیری

تمامی انواع بالا در کارخانه تولید زیرانداز با کیفیت ها و رنگ بندی های متفاوت در ایران تولید می شوند.

امروزه یکی از پر طرفدارترین انواع زیرانداز زیرانداز پارچه ای جاجیم می باشد چون که نسبت به زیراندازهای دیگر مزایایی دارد و کارخانه تولید زیرانداز سعی می کند که مزایای زیر را حتما برای زیرانداز تولیدی خود رعایت کند .

یکی از مزایا سبک بودن آن است که همین امر باعث می شود کوهنوردها از آن استفاده کنند و مابقی مردم هم در پیک نیک و مسافرت از آن بهره ببرند . یکی دیگر از مزایا قابلیت شستشوی آن می باشد. همچنین جنس محکم آن هم باعث انتخاب راحت تر آن از دید خریدار می شود.

تنوع رنگ آن هم باعث چرکتابی آن می شود . همچنین بعضی از آنها قابلیت ضد آب دارند که بسیار از دید مشتری ها مهم است .

نوع دیگری که کارخانه تولید زیرانداز خطی جدا برای تولید آن دارد زیرانداز حصیری می باشد که در کنار محاسن زیاد آن حجم بالای آن یکی از معایب این نوع زیرانداز می باشد.

این گروه تولیدی دارای نمایندگی های متعددی در سراسر ایران است.
از جمله

 • تهران
 • مشهد
 • اصفهان
 • اهواز
 • شیراز
 • تبریز
 • رشت
 • همدان
 • بندرعباس و … می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.