نوعی ساعت مچی force که قابلیت تشخیص وقوع زلزله را دارد!

کارتیه، همه چیز در پیچش خطوط آن نهفته است، که چشم اندازی را به ارمغان می آورد که صفحه ساعت در آن یکپارچه شده است. کیس و پیوندها در یک حرکت گرافیکی، از طریق پیوندهای مستطیلی، صفحه شش ضلعی و قلاب های روی قاب، در هم تنیده شده اند.

برش، جدا، تنظیم و ترکیب، سیاه و سفید جسورانه برخورد می کنند. یک عملکرد خلاقانه و فنی که در پشت، کالیبر 12.1 را نشان می دهد، یک حرکت سیم پیچ خودکار که منحصراً برای Chanel ایجاد شده است. ترکیبی ساختاریافته که با عدم تقارن رنگ ها مشخص می شود.

در واقع ساعت مچی force دو رنگ است دو سوم از بدنه در سرامیک سفید و بقیه در سرامیک مشکی است.

هر بخش با دو پیچ به قاب وصل می شود که در پشت ساعت قابل مشاهده است. و حرکت نیز در قاب موجود است. با توجه به ساخت چندین قسمت بدنه، مقاومت آب به جای 200 متر استاندارد J12 که دارای یک قاب سرامیکی تک تکه است، 50 متر است.

صفحه و قاب همچنان رنگ های بدنه هستند، اما هر جزء یک تکه است که برای ایجاد یک روکش دو رنگ پردازش شده است.

ساعت مچی force

قاب فولادی ابتدا به رنگ مشکی چاپ می شود و سپس سفید در بالا و سپس با یک درج یاقوت کبود شفاف ضد خش پوشانده می شود. به همین ترتیب، صفحه به رنگ سفید و نوار مشکی باریک لاکی شده است.

علیرغم تغییرات اساسی در ساختار بدنه، ابعاد آن بدون تغییر باقی می ماند و قطر آن 38 میلی متر است.

از سال 1984، ساعت های پورتوفینو رنگی از زرق و برق و ظرافت بی انتها را به آرامش مدیترانه ای آورده اند.

IWC Portofino که در یک قاب با قطر 34 یا 37 میلی‌متر از طلا یا فولاد، با الماس یا بدون الماس موجود است، بند‌های چرمی سانتونی را نیز در رنگ‌های مختلف ارائه می‌کند که به لطف سیستم دستبند با قابلیت تعویض آسان، به راحتی قابل تعویض هستند.

پورتوفینو با یک حرکت خودکار، خود را با عملکردهای زمان، تاریخ یا فاز ماه نشان می دهد.

صورت فلکی منهتن در مدل‌های طلای سدنا، طلای زرد، استیل و دو رنگ (فولاد / طلای سدنا یا استیل / طلای زرد) در سه اندازه مختلف 25 میلی‌متری، 28 میلی‌متری و 29 میلی‌متری موجود است که دو مورد اول مجهز به حرکات کوارتز هستند.

در حالی که مدل 29 میلی متری دارای کرونومتر Master 8700 یا 8701 کالیبر – و هفت رنگ صفحه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.