لامپ لوستر پر نور که به صورت هوشمند با نور اطراف خاموش و روشن می شود!

7 مدل لوستر ایتالیایی

مدل های قدیمی لوستر ایتالیایی محیط های روستایی تطبیق پذیری و تاریخ غنی آن به عنوان عنصری از زمان های دیگر نیز باعث شده است که به خوبی با محیط های روستایی، خانه های روستایی، ازدواج شبانی با لباس های ساده مهمانی، میزهای امپراتوری تزئین شده با گلدان ها و کاسه های میوه ترکیب شود.

ترکیب بالا و پایین برای استفاده از جا شمعی در قسمت مرکزی معجزه می کند.

لوستر ایتالیایی 8 مدل لوستر ایتالیایی

لوستر برای فضای داخلی و خارجی
استفاده از لامپ لوستر پر نور در مراسم عروسی در فضای باز نیز گسترش می یابد.

در این حالت شمع ها شمع معمولی نیستند، بلکه از نوع LED هستند.

شمع‌های برقی وجود دارند که جلوه‌های آن‌ها را مانند شمع‌های واقعی سفید، گرم و سوسو می‌کند، اما با مزیت اضافه ایمنی و راحتی.

لامپ لوستر پر نور

برای فضای داخلی، آنها ممکن است شمع های داخل ظروف شیشه ای یا شمع های LED را ترجیح دهند، به خصوص اگر در کارت عروسی اصلی بچه وجود داشته باشد.

لوستر ایتالیایی 9 مدل لوستر ایتالیایی

تصاویر لوستر ایتالیایی طبق جداول
برای محاسبه مقدار در هر جدول، همان جنبه هایی را در نظر بگیرید که قطعات مرکزی هستند. یک میز گرد به بهترین وجه شامل یک مرکز کوچک و گرد است.

یک میز مربعی به شما امکان می دهد شخصیت حجیم تری اضافه کنید، جایی که یک لوستر رنگارنگ بسیار خوب است. میزهای مستطیلی برای تزئین با شمعدان های بلند، ظریف و متقارن خاص هستند.

میزهای امپراتوری به بهترین وجه دارای سبکی روستیک و نامتناسب با محورهای روستایی و روستایی هستند که دارای لوسترهای ایتالیایی هستند.

لوستر ایتالیایی 10 مدل لوستر ایتالیایی

گوشه های دیگر مدل های لوستر ایتالیایی
سبک رمانتیک و قرون وسطایی را می توان با شمع های بلند کلاسیک و شمعدان های فلزی ایستاده در ورودی تشریفات به دست آورد.

می توانند سفره دسر یا میز کیک عروسی اصلی را تزیین کنند و یا حتی لوسترهای آویز را به عنوان لوسترهای قدیمی اضافه کنند. آیا ایده دیگری برای نورپردازی با شمع و لوستر دارید؟

رومیزی، ظروف سفالی و وسایل مرکزی سبک میز مهمانان را تنظیم می کند. لوسترها مانند لباس عروس توری از مد نمی افتند و با محیط های مختلف سازگار می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.