قدیمی ترین پارچه رومبلی نانو متعلق به مبلمان دوره قاجار!

انواع پارچه با توجه به ویژگی های محصولات متفاوت است. برخی از پارچه ها همیشه برجسته هستند.

پارچه رومبلی نانو با توجه به مد و ویژگی های استفاده ترجیح داده می شوند. پس انواع پارچه چیست؟ اطلاعات مربوط به انواع و نام پارچه ها را به تفصیل برای شما توضیح داده ایم.

محصولاتی مانند ابریشم، پنبه یا پشم در ماشین هایی با نخ بافته می شوند. شکل گیری یک محصول به لطف پارچه اتفاق می افتد. مواد کمکی با توجه به پارچه انتخاب شده متفاوت است.

انواع پارچه چیست؟

پارچه ها در بین خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند. همچنین با توجه به محصول مورد استفاده از پارچه های مختلفی استفاده می کند. هر پارچه ویژگی ها و زمینه های استفاده خاص خود را دارد. به خصوص در بخش پوشاک آماده، اهمیت پارچه های طبیعی در سال های اخیر افزایش یافته است.

پارچه رومبلی نانو

قیمت پارچه ها به طور کلی با توجه به ویژگی ها و کیفیت پارچه متفاوت است. اینکه پارچه خاصیت تعریق و تنفس ندارد نشان دهنده طبیعی بودن آن پارچه است. امروزه علاقه به پارچه های طبیعی افزایش یافته است. پارچه ها با توجه به خواص و ساختارشان به انواعی تقسیم می شوند. پارچه اطلس، پارچه شیفون، پارچه پوپلین، پارچه بوم، پارچه کرپ، پارچه ویسکوز از انواع آن هستند.

پارچه اطلس

پارچه اطلس نوعی پارچه است که به خصوص در صنعت مد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از نام های رایج پارچه ساتن است. از ابریشم خوب و با لمس مکرر ساخته شده است. این نوع پارچه معمولاً با فرآوری با مفتول های نقره و طلا ساخته می شود. اغلب در لباس های شب و لباس شب ترجیح داده می شود.

پارچه ابریشمی

پارچه های ابریشمی نازک هستند. بنابراین دارای قابلیت انتقال نور است. اغلب در لباس های شب ترجیح داده می شود. پارچه های ابریشمی به صورت تک لایه بافته می شوند و عموماً در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.