زیر اندازهای سنتی ایران | عرضه از تولید به مصرف لوازم ضروری مسافرت در کشور

زیر اندازهای سنتی ایران یکی از انواع زیراندازهای موجود در بازار است که برگرفته از طرح های سنتی می باشد. این زیر انداز ها امروزه به عنوان وسیله ای ضروری برای مسافرت محسوب می شود که در سایز ها و رنگ های متنوع روانه بازار های فروش می شوند. این مدل ها را می توان با مراجعه به مراکز و بازار های فروش مشاهده و خریداری نمود. در این مراکز نمونه های مختلفی از این کالا به مشتریان معرفی شده و به فروش می رسد.

زیر اندازهای سنتی ایران | عرضه از تولید به مصرف لوازم ضروری مسافرت در کشور

زیر انداز های سنتی ایران

زیر انداز های سنتی ایران تولید انواع کالا و پارچه مانند زیر انداز با استفاده از طرح های سنتی ایرانی صورت می گیرد که برگرفته از هنر های اصیل ایرانی می باشند. از جمله این زیر انداز ها می توان به نمونه های زیر اشاره نمود:

  • زیلو
  • گلیم
  • گبه
  • جاجیم
  • پلاس
  • نمد
  • زیرانداز حصیری

بیشتر بخوانید: چرخ خرید برزنتی

نمونه های فوق از جمله نمونه های عرضه شده در بازار می باشد. این زیر انداز ها با قیمت های متنوع و در سایز های کوچک و بزرگ در بازار به فروش می رسند که در بین آنها انواع زیر انداز ارزان قیمت نیز قابل تهیه است.

لیست قیمت زیر انداز های سنتی

لیست قیمت زیر انداز های سنتی خید زیر انداز از طریق لیست قیمت این کالا امکان تهیه مدل دلخواه را با قیمت مناسب به مشتریان و خریداران عرضه می دارد. این زیر انداز ها در نمونه های مختلفی تولید می شوند که بر همین اساس قیمت آنها نیز متنوع است. فروش زیر انداز سنتی با ارائه این لیست  و فاکتور قیمت به مشتریان صورت می گیرد. از این رو با مشاهده این لیست امکان تهیه نمونه های مختلف آن برای سلیقه های مختلف به خوبی فراهم می شود.

فروش عمده زیر انداز های سنتی در کشور

فروش عمده زیر انداز های سنتی در کشور

بیشتر بخوانید: زیرانداز مسافرتی ضدآب

زیر انداز های سنتی در کشور با استفاده از طرح های سنتی و برگرفته از ترکیب مدرنیته و سنت توسط دستان هنرمند زنان و مردان ایرانی تولید می شوند. این زیر انداز ها را می توان در سایز ها و نمونه های مختلف در بازار مشاهده نمود. مثلا گلیم ها توسط دستان توانمند زنان ایرانی تهیه می شود که از جمله زیرانداز های سنتی است و فروش عمده آن نیز امکان تهیه آن را با قیمت مناسب فراهم می سازد.

مراکز پخش زیر انداز های سنتی در سراسر کشور

مراکز پخش زیر انداز های سنتی در سراسر کشور مراکز پخش عرضه کننده و توزیع کننده زیر انداز های سنتی در تمام کشور می باشند. خرید پارچه طرح سنتی به عنوان زیر انداز نیز می تواند تامین کننده نیاز به این کالا باشد. مراکز پخش با خرید انواع زیرانداز های سنتی از تولید کنندگان آن را به نقاط مختلف کشور ارسال می دارند. بازارچه های سنتی از جمله مکان هایی هستند که نمونه های مختلفی از این زیر انداز ها را به خریداران عرضه می دارند. پخش این کالا به کمک سیستم های حمل و نقل مختلف صورت می گیرد که دسترسی به آن را در سراسر کشور فراهم می سازد.

برترین تولید کنندگان زیر انداز های سنتی در سراسر ایران

برترین تولید کنندگان زیر انداز های سنتی در سراسر ایران

بیشتر بخوانید: زیرانداز پارچه ای جاجیم

انواع زیر اندازهای سنتی مانند گلیم، حصیر و نمونه های دیگر ان توسط تولید کنندگان این عرصه تولید و روانه بازار های فروش می شوند. این زیرانداز ها در دسته صنایع دستی قرار می گیرند که عموما توسط زنان روستایی و عشایر بافته شده و روانه بازار های فروش می شوند. برترین نمونه های این زیرانداز ها توسط دستان هنرمند و توانگر زنان ایرانی با استفاده از الگو های سنتی بافته می شود که نمونه های مختلف آن را در بازار می توان مشاهده نمود.

عرضه کننده انواع لوازم ضروری مسافرت

عرضه کننده انواع لوازم ضروری مسافرت سفر و مسافرت مستلزم آمادگی هایی است که از آن جمله می توان به لوازم مورد نیاز برای مسافرت اشاره نمود. انواع این لوازم از طریق مراکز فروش و عرضه کنندگان آن در بازار به مشتریان عرضه می شود. از جمله این لوازم می توان به زیرانداز به عنوان وسیله ای ضروری اشاره نمود. لباس و کفش مناسب و جعبه کمک های اولیه از جمله دیگر وسایل ضروری برای مسافران می باشند. پتو و انواع ملحفه مناسب سفر نیز از جمله دیگر این وسایل می باشد که همگی قابل تهیه از بازار های فروش می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.