زیرانداز جدید | تولید زیرانداز مسافرتی جدید

زیرانداز نوعی پوشش تشکیل یافته از پارچه، حصیر و جنس های دیگری است که توسط تولید کنندگان در تنوعی از شکل، اندازه و رنگبندی تولید گشته و سپس روانه بازار فروش شده است.
به طور کلی در خصوص انواع زیر انداز هایی که تا کنون تولید شده و در قسمت های مختلف فروش دیده می شود، می توان اینطور بیان داشت که مشتریان عزیز می توانند این محصول را در دو نوع کلی مشاهده کرده و سپس سفارشات لازم برای خرید آن را به انجام برسانند که این دو نوع عبارت هستند از: زیر انداز خانگی و زیر انداز مسافرتی.

زیر انداز های مسافرتی که با پیشروی تولیدات، شکل ها و جنس های جدید تری را شامل شده اند، جهت استفاده در پیک نیک، گردش های کوتاه و به طور کلی توقف در مسیر مسافرت مورد توجه قرار می گیرند.
به این صورت که برای نشستن بر روی زمین و در نتیجه حفظ راحتی بدن و این که بدن بتواند از آلودگی های روی زمین مصون بماند، زیر انداز کاربردی واقع می شود.

گفتنی است که با توسعه تولیدات در حیطه این محصولات، انواعی از زیرانداز جدید با رنگبندی های شاد و کیفیت های بسیار مناسب به بازار روانه شده که هر کدام می توانند گزینه ای ایده آل برای خریداران به شمار روند.

زیرانداز جدید | تولید زیرانداز مسافرتی جدید

تمامی محصولات این شرکت به صورت عمده در اختیار متقاضیان محترم قرار می گیرد و دارای ضمانت یکساله می باشد.

تمامی محصولات این شرکت به صورت عمده در اختیار متقاضیان محترم قرار می گیرد و دارای ضمانت یکساله می باشد.تولید زیرانداز مسافرتی که در انواعی از زیرانداز جدید توسط این شرکت صورت می گیرد، متشکل از جنس های متنوع و هم چنین دارای ضمانت نامه است که از نمونه آن ها می توان زیر انداز هایی را نام برد که از جنس پارچه جاجیم بوده و در بین انواع زیرانداز های دیگر از محبوبیت و فروش بالایی برخوردار می باشند. در واقع علت استقبال زیاد و تقاضای بالا برای این نوع زیر انداز مسافرتی  را می توان در این عوامل جستجو کرد:

1. مقاوم بودن پارچه در برابر پارگی
2. در عین حال سبک بودن آن
3. بدون وجود زبری و سفتی در سطح پارچه
4. قابلیت حمل آسان
5. تنوع بسیار بالا در رنگ و اندازه

 

 

لیست قیمت زیرانداز جدید در سراسر کشور

لیست قیمت زیرانداز جدید در سراسر کشورانواعی از زیرانداز توسط گروه های تولید کننده بسیاری در کشور شکل گرفته و در جریان خرید و فروش بازار وارد گشته اند. این زیر انداز ها از گزینه هایی عالی برای یک نشستن راحت بر روی زمین محسوب شده و برای انواع زمینه ها همچون باشگاه، محیط های آزاد و سر سبز و … کاربردی واقع می شوند.
از نمونه زیر انداز هایی که جهت استفاده در باشگاه مورد اهمیت قرار می گیرند، می توان زیرانداز پیلاتس را نام برد و از انواع زیر انداز هایی که مختص فضا های بیرون می باشند می توان به زیرانداز سفری اشاره کرد.

گفتنی است که برای خرید زیر اندازهای مورد نظر در بالا ترین حد کیفی و هم چنین برخورداری از سح مناسبی از قیمت زیرانداز پیلاتس و مشاهده لیست قیمت انواع زیرانداز حصیری  و چرخ خرید تاشو  میتوانید از طریق نمایندگی های فروش شرکت های معتبر کمک گرفته تا در آخر بتوانید آن چه که به سلیقه و نظر شما نزدیک تر است و با معیار های خریدتان همخوانی بیشتری دارد را تهیه نمایید.

فروش عمده زیرانداز در سراسر ایران

فروش عمده زیرانداز در سراسر ایرانفروش زیرانداز جدید در انواعی از زیر انداز هایی با جنس حصیری و پارچه ای در هر یک از مراکز فروش عمده برای شما خریداران عزیز فراهم گشته است. با این وجود می توانید به این محصولات دسترسی پیدا کرده و آن ها که متشکل از طرح ها و مدل های جدید و مدرنی می باشند را در لیست سفارشات خود قرار دهید.

یکی از مدل های بسیار جدید و خوبی که از طریق مراکز فروش عمده در دسترس مشتریان قرار می گیرد و درصد بالایی از فروش را نیز از آن خود نموده، زیرانداز بالش دار سرماگرم می باشد که مجهز به این مشخصه ها و یا ویژگی ها می باشد:

  • این نوع زیرانداز مسافرتی جاجیم برخوردار از یک عایق حرارتی می باشد.
  • مناسب برای انواع زمین های سرد یا گرم، بیابانی و به طور کلی مناسب برای انواع فضا های آزاد می باشد.
  • دارای یک لایه تشکیل دهنده غیر قابل نفوذ از آب یا هر عامل خارجی دیگری است.
  • با در بر داشتن یک بالش، استراحت راحتی را برای مصرف کنندگان فراهم می آورد.
  • دارای کاور مخصوص به منظور حمل و نگهداری راحت می باشد.

مراکز فروش زیرانداز در کشور

مراکز فروش زیرانداز در کشوردر مراکز فروش زیرانداز می توان انواعی از زیرانداز با برند ها و خصوصیات مختلف را مشاهده کرد و سپس مواردی را جهت خریداری انتخاب نمود. برخی از زیرانداز کوهنوردی موجود در این مراکز، از جنس معمولی تری تشکیل یافته و از نظر کیفیت نیز درجه متوسطی را شامل می شوند که در این صورت قیمت ارزانی را نیز دارا می باشند.
برخی دیگر متشکل از یک جنس مناسب و کیفیت عالی و در نتیجه قیمت بیشتر می باشد.

اما برای این که بتوانید خرید رضایت بخش تری از محصول مورد نظر را انجام دهید، بهتر است معیار کیفیت را مد نظر قرار داده که در بلند مدت رضایت خاطر شما از محصول حفظ شود، اما در مورد زیرانداز ارزان هیچ ضمانتی وجود ندارد که تا چه زمانی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود!

خرید ارزان ترین زیرانداز جدید

خرید ارزان ترین زیرانداز جدیدخرید زیرانداز جدید در انواعی از قیمت ها برای خریداران گرامی مهیا گشته است.
اما برای این که شما بتوانید انواع زیرانداز با کیفیت را با قیمت ارزان تر و بهتر از بازار برای خود سفارش و تهیه نمایید، بهتر است از نمایندگی های فروش که در مسیر شما قرار گرفته اند، مدد جسته تا هم انتخاب دقیق تر و بهتری را انجام دهید و هم این که بتوانید این زیرانداز ها را با بهترین برند و جنس موجود در بازار مورد درخواست برای خرید قرار دهید.
بدون شک از این طریق، خیلی زود تر از مسیر های نا معلوم دیگر، به انتظاراتتان از خرید محصول دست پیدا خواهید کرد.

تولید زیرانداز در ابعاد مختلف

تولید زیرانداز در ابعاد مختلفزیرانداز که از خطوط تولید واقع در صنایع مختلف گذر کرده و اکنون آماده فروش و عرضه در قسمت های مختلف بازار گشته است، دارای مدل ها و طرح های بسیار زیبا و جدیدی بوده که با دیدن این مدل های وسوسه انگیز، انگیزه خرید مشتریان برای تهیه آن ها دو چندان می شود. ضمن این که باید گفت زیر انداز های مذکور در ابعاد و اندازه های مختلفی نیز تولید و عازم بازار شده اند. مانند:

  • زیر انداز 4 متری
  • زیر انداز 6 متری
  • زیر انداز 9 متری
  • و …

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.