زنی در یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت خود یک تلویزیون سامسونگ 32 اینچ را جا داد

کرومینانس، به عنوان بخشی از مشخصات رنگ که هنگام حذف روشنایی باقی می ماند، تعریف می شود، ترکیبی از دو کمیت مستقل، رنگ و اشباع است. کرومینانس ممکن است به صورت گرافیکی در مختصات قطبی روی یک دایره رنگی (همانطور که در نمودار نشان داده شده است)، با اشباع به عنوان شعاع و رنگ به عنوان زاویه نمایش داده شود. با استفاده از تخفیف هایی که از تلویزیون دریافت می کنید قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت را هم دریافت کنید.

رنگ ها در خلاف جهت عقربه های ساعت در اطراف دایره مرتب شده اند همانطور که در طیف ظاهر می شوند، از قرمز تا آبی. مرکز دایره نشان دهنده نور سفید (رنگ صفر اشباع)، و بیرونی ترین لبه نشان دهنده بیشترین اشباع است.

نقاط روی هر شعاع دایره نشان دهنده همه رنگ های یک رنگ هستند، با نزدیک شدن نقطه به “نقطه سفید” مرکزی، میزان اشباع کمتر می شود (یعنی رنگ کمتر زنده می شود، یا رنگ پاستلی بیشتر می شود). نموداری از این نوع اساس سیستم استاندارد بین المللی مشخصات رنگ است. همچنین شما می توانید قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ را از شبکه های تلویزیونی دریافت کنید.

در سیستم NTSC، سیگنال کرومینانس یک جریان متناوب با فرکانس دقیق مشخص شده (0.000010 ± 3.579545 مگا هرتز) است، دقتی که امکان بازیابی دقیق آن را در گیرنده حتی در حضور نویز یا تداخل شدید فراهم می کند. هر تغییری در دامنه تناوب آن در هر لحظه با تغییر در اشباع رنگ‌هایی که توسط نقطه اسکن در آن لحظه عبور می‌کنند، مطابقت دارد اگر سیگنال ها بدین صورت به مقصد برسند قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم را با کیفیت بیشتر میگیرند، در حالی که تغییر در زمان تناوب آن (تغییر در “فاز”) به طور مشابه مطابقت دارد.

به تغییر رنگ از آنجایی که اشباع‌ها و رنگ‌های مختلف صحنه تلویزیونی به‌طور متوالی با اسکن در دوربین آشکار می‌شوند، دامنه و فاز سیگنال رنگی به ترتیب تغییر می‌کنند. سیگنال کرومینانس در نتیجه به طور همزمان در هر دو دامنه و فاز مدوله می شود.

این سیگنال مدوله شده مضاعف به سینما خانگی اسنوا اضافه می شود (همانطور که در نمودار شکل موج سیگنال رنگی نشان داده شده است)، و سیگنال ترکیبی بر روی موج حامل اعمال می شود. سیگنال کرومینانس به شکل یک زیر حامل واقع شده است که دقیقاً 3.579545 مگاهرتز بالاتر از فرکانس حامل تصویر قرار دارد.

 

 • منابع:
  1. The television channel, when occupied
 • تبلیغات:
  1. با استفاده از تشک خوشخواب از کابوس شبانه رهایی یابید
  2. سرقت مسلحانه به بانک ملی ایران!
  3. روغن بادام سرشار از بتا-زوسترول، اسکوالن و آلفا توکوفرول است
  4. اهمیت آب و هوای منطقه در انتخاب جنس کاشی مورد استفاده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.