با کاشی و سرامیک استخری خاص ترین گلدان ها را برای خود بسازید

مجموعه زیبای کاشی های استخری ما گسترده و منحصر به فرد است و به شما کمک می کند تا در مورد دارایی تابستانی مورد علاقه خانواده خود خلاق باشید.

این مجموعه از کاشی و سرامیک استخری که شامل انواع زیادی از کاشی های موزاییک و همچنین کاشی های بزرگتر است، با مشخصات دقیق مورد نیاز برای خط آب، استخرهای شنا، فواره ها، چشمه های آب معدنی و سایر کاربردهای زیر آب طراحی و ساخته شده است.
DAL_TNAHR_Orlando_2017_Poolside_02_53_banner
روکش استخر
آستر برای همه استخرها ضروری است. کاشی خط آب استخر به عنوان مقاوم ترین ماده هم در برابر مواد ضد عفونی کننده و هم در برابر دماهای بالا، قهرمان بی چون و چرای آن است.
کاشی پوشش استخر را کاوش کنید

استخر روباز با کاشی استخر موزاییک نقره‌ای و خاکستری، عرشه با سنگ‌فرش‌های سفید ۲ سانتی‌متری، دیوارهای دال کوارتزیتی طبیعی، و صندلی‌های استراحت چوبی با کوسن‌های سفید.
برنامه های کاربردی شناور
مجموعه خیره کننده کاشی های ما را که نه تنها برای پوشش استخر، بلکه برای کاربردهای زیردریایی مناسب است، کاوش کنید.

کاشی

انتخاب زیبای ما از کاشی های عرشه استخر، از جمله کاشی های تزئینی روی پله های استخر، دوام مطمئنی را فراهم می کند که برای تحمل حتی آب و هوای شدید طراحی شده است.
کاشی مقابله با استخر را کاوش کنید
الهام گرفته
نمای نزدیک اجاق گاز از جنس استیل ضد زنگ آشپزخانه و هود هواکش برنزی، میز و جزیره کوارتزیتی قهوه‌ای روشن، کاشی‌های موزاییکی گرد برنزه، سفید و برنزه.
ابزار طراحی موزایی استخر کاندومینیوم با کاشی آبی، عرشه از کاشی‌های قهوه‌ای با فرمت بزرگ که شبیه سنگ است، درختان نخل، پاسیو سرپوشیده با نیمکت‌های برنزه.
کاشی استخر آسان ساخته شده است
حیاط خلوت خانه دو طبقه با پنجره های از کف تا سقف، دیوارپوش کشتی از چوب طبیعی، و استخر با سنگ فرش های خاکستری.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.