با صابون مایع پوست چرب کلینیک پوست خود را تا 20 سال جوانتر نشان دهید!

صابون طبیعی زردچوبه

نکاتی برای ساخت بهترین صابون طبیعی در زیر آورده شده است:

بهترین صابون مایع پوست چرب کلینیک برای استفاده در صابون های گیاهی روغن هایی مانند چربی های حیوانی، روغن زیتون، روغن نارگیل و آووکادو هستند.
برای صابون بچه: روغن بادام، روغن جوجوبا، روغن کنف، کره کاکائو و کره شی. هنگام تهیه و ذوب صابون در منزل از ظروف پلاستیکی و چوبی استفاده کنید.

برای افزایش خواص و عملکرد یک صابون درمانی، به جای استفاده از آب در صابون، می توان از مایعاتی مانند چای، قهوه، آبجو، شیر بز و آب نارگیل استفاده کرد تا خواص بی نظیری به صابون شما ببخشد.
اخرین حرف
پوست شما به عنوان بزرگترین عضو بدن شما شایسته بهترین مراقبت است. استفاده از صابون طبیعی علاوه بر اینکه به پوست شما آسیب نمی رساند، آن را نیز تغذیه و محافظت می کند.

اکنون با آگاهی کامل از صابون های طبیعی می توانید به پوست خود این شانس را بدهید که با پاک کننده ها حس جدیدی را تجربه کند.

صابون مایع پوست چرب کلینیک

زندگی قبل از اختراع صابون توسط عراقی ها.. چرا پادشاهان اروپا از دوش گرفتن می ترسیدند؟

بابلی های باستان کسانی بودند که صابون را اختراع کردند و شاهد آن ظروف سفالی بابلی مربوط به 2800 سال قبل از میلاد (پیکسابی) است.
امل محمد
حمام کردن قدیمی ترین نوع بهداشت شناخته شده برای بشر است که دلیل محافظت از مردم در برابر بیماری های همه گیر بوده است، بلکه دانشمندان معتقدند که مردم در طول اعصار، اگر به طور منظم حمام می کردند، تاریخ برخی از بیماری های همه گیر را که جان انسان ها را گرفت، نمی شناخت. میلیون ها دلار، به طوری که برخی صابون را مهم ترین اختراع شناخته شده برای بشر پس از پنی سیلین توصیف می کنند.

بر اساس گزارش یونیسف، اگر همه کسانی که در جهان غذا درست می کنند از صابون استفاده کنند، میزان عفونت های تنفسی در جهان تا 25 درصد کاهش می یابد و بیماری های اسهالی به نصف کاهش می یابد. این به تنهایی جان بیش از یک میلیون نفر را در سال نجات می دهد، پس چرا دوش نگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.