با شکلات شونیز فندقی به راحتی می توانید نان خانگی بپزید

شکلات شونیز فندقی و کاکائو غنی شده با فلاونوئید، اینها داوطلبان هشت برابر بیشتر داشتند آنتی اکسیدان های اپی کاتچین و پروسیانیدین B2 نسبت به زمانی که شیر شکلات معمولی می نوشیدند.

یک خبر خوب دیگر: ممکن است فکر کنید که شکلات باعث آکنه، پوسیدگی می شود دندان، و شما را چاق می کند. اینطور نیست. هیچ تحقیق فعلی مواد غذایی خاصی را به پوست مرتبط نمی کند چالش ها و مسائل. پوسته شکلات حاوی مواد شیمیایی است.

که از پوسیدگی دندان جلوگیری می کنند (اگرچه این کار را نمی کنند قند اضافه شده را جبران کنید) و غذای زیاد باعث افزایش وزن می شود. اما این همه چربی اشباع شده معمولا چطور؟
مقصر بیماری شکلات است؟ بیایید نگاه کنیم چگونه شکلات ساخته می شود تا بفهمیم چرا شکلات کاملا سالم نیست چه شکلاتی دانه های کاکائو که برای تهیه شکلات استفاده می شود از درختی به نام تئوبروما کاکائو می آیند (غذای خدایان) که در
مناطق گرمسیری مگس های ریز به نام میج گرده افشانی می کنند.

شکلات شونیز فندقی
درختان و هر غلاف شامل 20 تا 60 دانه است در یک پالپ شیرین غلاف ها از آن جدا می شوند درخت، با قمه شکافته شده و خمیر آن و لوبیا برداشته شده و در زیر تخمیر می شود.

برگ موز در آفتاب سپس، تفاله قندی تجزیه می شود و حبوبات را گرم می کند. بسیاری از تغییرات شیمیایی انجام می شود مکان، بر طعم، عطر و رنگ تأثیر می گذارد.

این رایحه غنی کاکائو ایجاد می شود و دانه ها از بنفش به قهوه ای شکلاتی تغییر دهید. بعد از تخمیر، لوبیاها در آن خشک می شوند تشک بامبو یا کف چوبی. این لوبیاهای خشک هستند.

به محل تولید ارسال می شود گیاهان، جایی که آنها تمیز می شوند، مرتب شده و برشته شده این برشته کردن شل می شود پوست لوبیا بنابراین آنها می توانند به راحتی باشند حذف شده. آنچه باقی مانده تراشه های تیره نامیده می شوند
نوک هایی که خرد می شوند برای تشکیل خمیر مایعی به نام مشروب شکلاتی.

شکلات، نوک و شکر (و گاهی اوقات کره کاکائو اضافی) با هم مخلوط می شوند تا 72 ساعت برای صاف شدن بیشتر و تمام ذرات را با هم مخلوط کنید و شکلات خامه ای ایجاد کنید. بنابراین این خبر بد است: کره کاکائو است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.