با ترکیب ایزوگام تک ستاره دلیجان و سیمان بنا خانه خود را محکم کنید!!

در این مطلب که توسط متخصص مواد شیمیایی ساختمانی باومرک تهیه شده است، به بررسی ایزوگام تک ستاره دلیجان مناسب برای عایق کاری فونداسیون و دیوار پرده ای، عایق رطوبتی بین پنجره و دیوار، کپک و قارچ روی دیوارهای ناشی از آب و رطوبت پرداخته ایم.

از طرفی وقتی صحبت از عایق رطوبتی دیوار می شود، فقط این موارد نباید به ذهنتان خطور کند. زیرا عایق رطوبتی دیوار کاربرد وسیعی دارد. بنابراین، انتخاب متریال مناسب با توجه به دامنه و زمینه کاربرد بسیار مهم است.

نباید فراموش کرد که عایق رطوبتی موضوع بسیار گسترده ای است. هر منطقه، هر برنامه به محصول متفاوتی نیاز دارد. ما به عنوان باومرک، تمام نیازهای عایق رطوبتی ساختمان ها را تحت یک برند به مشتریان خود ارائه می دهیم.

شما می توانید برای یافتن مناسب ترین عایق های رطوبتی متناسب با نیاز خود با تیم متخصص باومرک صحبت کنید. عایق رطوبتی نوعی عایق است که از نفوذ ناخواسته آب جلوگیری می کند.

در صنعت ساخت و ساز و همچنین به عنوان مثال در صنعت پوشاک استفاده می شود. از یک لایه پیوسته و غیر قابل نفوذ ساخته شده از مواد ضد آب مختلف تشکیل شده است.

ایزوگام تک ستاره دلیجان

در ساخت و ساز معمولاً علاوه بر عایق حرارت و صدا استفاده می شود. عایق‌سازی ساختمان‌ها را از آب‌های زیرزمینی، سطحی، رواناب، فشار و جاذبه، آب به شکل بخار، و همچنین از رادون و متان محافظت می‌کند.

بنابراین از نفوذ آب و رطوبت به داخل سازه ها و فضای داخلی که می تواند باعث خوردگی، تشکیل کپک و به طور کلی بدتر شدن قابلیت سکونت محل شود، جلوگیری می کند.

منبع را بشناسید نشت آب در یک خانه ممکن است چندین منبع احتمالی داشته باشد، و بنابراین، تشخیص اینکه آب از کجا خارج می شود دشوار است.

علاوه بر نشتی آب، ممکن است آب از نقاط تحت فشار مانند حمام یا دوش که آب بندی نامناسبی دارد، سقفی که نشتی دارد یا حتی نشتی در ملک همسایه وارد خانه شما شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.