بادام سنگی پوست سبز آلرژی را درمان کرد

این غلاف های سبز تیره بادام سنگی با پوست سبز هستند، این آجیل های بچه پس از ریزش شکوفه ها روی درختان بادام ظاهر می شوند.

بادام سبز، جشن بهار، تقویم کشورهایی است که درختان بادام رشد می کنند.

پسر عموی هلو، آلو و زردآلو، بادام اولین درخت میوه ای است که در بهار شکوفا می شود.

هنگامی که شکوفه های بادام معطر می ریزند، خوشه هایی از غلاف های سبز کم رنگ روی شاخه های آنها باقی می مانند، این بادام های جنینی که “بادام سبز” نامیده می شوند، به آجیلی تبدیل می شوند که همه ما می شناسیم.

بادم سنگی باپوست سبز

در مراحل اولیه، غلاف های خوش طعم بادام شبیه هلوهای فازی و نارس هستند و هیچ یک از تفاله های آبدار آن ها وجود ندارد. (تا به حال طعم هسته تلخ درون یک هسته زردآلو یا هلو را چشیده اید؟ این یکی از عموزاده های دور بادام شیرینی است که ما امروز می خوریم.) اگر 7 ماه صبر کنید، جوانه ها خشک می شوند و باز می شوند و گودال را باز می کنند، پوسته ای سخت حاوی یک خامه است. بادام داخل (تعریف من از مراحل بادام سبز را اینجا بخوانید.)

بادام سبز بسته به سنت های قومی، موقعیت جغرافیایی و مرحله رشد میوه به روش های مختلفی خورده می شود، اگر در خاورمیانه یا ترکیه بزرگ شده اید، ممکن است غلاف ها را زمانی که هنوز جوان و لطیف هستند، به طور کامل خورده باشید، یک تازگی ترش، نماد اولین میوه سبز ظاهر شده است.

زمانی که بادام سبز بسیار جوان است، طعمی درخشان و اسیدی دارد، مانند کرفس ترد با طعم لیمویی تازه، مدت کوتاهی بعد طعم آنها سبزی تلخ یک زیتون پخته نشده را با غلاف نخود تازه ترکیب می کند.

برخی از فرهنگ ها بادام سبز را آب نمک می کنند، پرتغالی آب نبات کل غلاف.

بسیاری از مردم آنها را به صورت خورش می پزند، مانند خورش بره ناخوشایند که ممکن است در پروونس، منطقه ای در فرانسه که در آن بادام رشد می کند، پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.