استفاده از کشمش طلایی بناب در کارگاه جواهر سازی برای ساخت دستبند!

همانطور که می دانید کشمش پیشگیری از سرطان را ترویج می کند.

تحقیقات نشان می دهد که میوه های خشک به ویژه خرما، آلو و کشمش طلایی بناب حاوی ترکیبات فنلی بالا هستند که خواص آنتی اکسیدانی قوی تری نسبت به برخی از میوه های تازه دارند.

آنتی اکسیدان ها برای سلامت ما بسیار مهم هستند زیرا از رادیکال های آزاد جلوگیری می کنند (اینها مواد شیمیایی بسیار واکنش پذیر هستند که می توانند باعث آسیب سلولی به اندام های داخلی شوند).

رادیکال های آزاد یکی از اصلی ترین عواملی هستند که منجر به رشد خود به خود سلول های سرطانی و همچنین گسترش سرطان می شوند. بنابراین، غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان (مانند کشمش) درمان طبیعی سرطان هستند.

با گنجاندن کشمش در رژیم غذایی خود، نه تنها می توانید سطح آنتی اکسیدان ها را در بدن خود افزایش دهید، بلکه آسیب سلولی را کاهش داده و از ابتلا به سرطان نیز پیشگیری کنید.

یکی از مهمترین آنتی اکسیدان های موجود در کشمش کاتچین است. از تشکیل تومورها و سرطان روده بزرگ جلوگیری می کند.14. باعث کاهش وزن می شود.

کشمش
مطالعات انجام شده بر روی افراد چاق اغلب به این نتیجه می رسد که بسیاری از آنها از متابولیسم کند و عملکرد ضعیف دستگاه گوارش رنج می برند. نرخ متابولیسم پایین به تجمع چربی اضافی کمک می کند، زیرا غذایی که این افراد مصرف می کنند اغلب به جای انرژی به چربی تبدیل می شود.

کشمش سرشار از فیبر است که به تسریع فرآیند هضم کمک می

در عین حال، مصرف منظم کشمش عملکرد معده و روده را عادی می کند. فیبرهای موجود در کشمش به طور موثر سموم را از بدن دفع می کند و دستگاه گوارش را در حالت کار نگه می دارد.

فواید کشمش برای زنان
کشمش برای زنان باردار بسیار مفید است. حاوی مواد مغذی مهم و ضروری است که برای مادر و کودک مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.