استفاده از پارچه حریر مشکی در کارخانه نساجی!

پیراهن رومی
Romanitjersey یا Punta de Roma: این یک پارچه کشباف دوگانه سنگین است، بنابراین دارای دو طرف در سمت راست است.

این تولید آنها را بسیار قوی می کند، بنابراین می توانند یک اثر مدل سازی مانند بالاتنه داشته باشند.

این ماده همچنین حاوی الیاف الاستیک الاستین است که در سطح بین المللی به نام اسپندکس شناخته می شود تا از خاصیت ارتجاعی بالا اطمینان حاصل کند و از کشش / پیچ خوردگی جلوگیری کند.

به این دلایل، پارچه حریر مشکی را می توان به خوبی برای دوخت لباس های تنگ استفاده کرد، جایی که همه چیز قابل مشاهده نیست. آنها کاملاً حجیم هستند و پوشیده یا جمع شده اند، اما برای ژاکت های گشاد نیز عالی هستند.

اگر درصد ویسکوز بیشتری داشته باشد، بر خلاف پیراهن رومی که درصد پلی استر بیشتری دارد و کمتر چروک می شود، در آن عرق نمی کنید. ساخته شده از مواد خام نساجی: پشم، ویسکوز، پلی استر یا مخلوط آنها، معمولا با الاستین.

پارچه حریر مشکی

عرقیات پارچه‌های بافتنی هستند که تا حدودی ضخیم‌تر و محکم‌تر از پارچه‌های جرسی هستند و به اندازه‌ای که برای کلاه، روسری، کلاه، کت و شلوار دویدن یا دیگر ژاکت‌های سبک مناسب هستند، کشش ندارند.

آنها یک قسمت زیرین پیچیده دارند. به عنوان یک کالای زمستانی، کمی خشن است، بنابراین مانند پشم گوسفند، در داخل نرم است، بنابراین گرمتر است.

پارچه زمستانی درشت برای چندین دهه استاندارد در بازار آلمان برای پارچه های دویدن یا عرق گیری بوده است.

چند سال پیش، زمانی که پارچه بدون روکش، “پارچه دویدن تابستانی یا پارچه عرق تابستانی” به طور فزاینده ای محبوب شد، اصطلاح انگلیسی “فرنچ تری” پارچه عرق ایجاد شد تا بهتر آن را از پارچه زمستانی متمایز کند.

با این حال، پارچه زمستانی البته “تری فرانسوی” فقط “تری فرانسوی نرم” است.

پارچه های بافتنی
لباس بافتنی پارچه‌های بافتنی حجیم‌تر از ژرسی روم هستند.

نسبت به پیراهن‌هایی که با نخ‌های ضخیم‌تر و سفت‌تر ساخته می‌شوند، گشادتر بافته می‌شود و بنابراین به اندازه رومانیت سفت نیست، به این معنی که این اثر مدل‌سازی را نمی‌توان با پارچه‌های بافتنی به دست آورد.

از طرفی سایز تاثیر مثبتی دارد، به طوری که تمام خطوط بدن مشخص نمی شود، به طوری که با لباس های گشاد و تنگ (4-12 سانتی متر به اضافه دور) می توان به اثر لاغری دست یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.